Call of War
Call of War

Call of War

Ve hře s názvem Call of War hráči získávají nadvládu nad různými národnostmi během nejtemnějšího období lidské historie: druhé světové války.

Musejí budovat města, rozšiřovat své území, řídit ekonomiky svých států, vyjednávat s ostatními vůdci zemí, sledovat své nepřátele, vytvářet spojenectví a budovat armády s cílem připravit se na případnou válku.

Podobně jako ve hře Supremacy 1914 mají hráči strategický přehled nad příkazy a pohyby armád, nejen svých, ale i svých protihráčů, a to díky velké historické mapě.

Jednou z nejzajímavějších vlastností hry Call of Wars je možnost využívat širokou řadu technologických zlepšení. Hráči si mohou nejen zvolit, kterou technologickou vymoženost chtějí využít, ale také využívat silné a slabé stránky ostatních skupin ve snaze zlepšit svou vlastní strategii.

Mohou například zasypat nepřítele útokem tanků, převzít nadvládu nad vzdušným prostorem, zaplavit zemi pěší armádou, bombardovat pláže mohutnou námořní flotilou nebo získat převahu nad nepřítelem využitím tajných zbraní jako například nukleární bomby nebo V2 rakety. Ve hře Call of War je totiž možné všechno.

Hraj online

Hodnocení:

Žánr:

Strategie


Další doporučené hry