Farmerama
Farmerama Právě hraje 8718 hráčů

Farmerama

Od 18. do 27. prosince přichází Vánoce do hry Farmerama! Vydej se na farmu a pomoz Santovi zachránit den a rozdávat sváteční radost!

Ahoj farmáři!

Kaštany se praží na otevřeném ohni, punčochy jsou pečlivě zavěšené a děti už čekají na přicházející překvapení! Je to ten nejkrásnější čas v roce! No počkej, co to je? Santovi elfové se zbláznili? A dárky? Ach ne! Místo toho, aby elfové položili dárky kolem stromečku, neovládli se a všechny už je pro sebe otevřeli!

Santa potřebuje tvoji pomoc, aby mohly jít letošní Vánoce podle plánu a hodné děti nedostaly jen prázdné punčochy. Od 18. do 27. prosince se bude ve hře Farmerama konat vánoční akce. Vysaď a skliď speciální stužkové rostliny a posbírej dostatek balícího papíru, aby byly všechny dárky pěkně zabalené, vyzdobené a položené pod stromečkem!

Neváhej! Pomoz Santovi zachránit tento sváteční den a začni hned vysazovat rostliny pro vánoční akci - než bude příliš pozdě. Nebo to udělej chytře a získej náskok díky speciálnímu akčnímu košíku, který obsahuje spoustu stužkových květin, balící papír a další rozmanité vánoční předměty. A pro všechny hodné kluky i holky má Santa připraveny plné punčochy dárků. Pomoz zachránit Vánoce ještě dnes!

Co by tě mohlo ještě zajímat:

  • Působivě animovaný herní svět
  • Charakteristické zvuky na farmě a roztomilé detaily
  • Propracované obchodování na tržišti a inzeráty
  • Farmářský chat, seznam přátel, e-pohlednice a mnoho dalšího
  • Svět farmáře: časopis pro komunitu
Hraj online

Hodnocení:

Žánr:

Pro dívky , Strategie

Farmerama - vianoce1

Kliknutím otevřete obrázek

Farmerama - Vianoce4

Kliknutím otevřete obrázekDalší doporučené hry